Wrobieni w „Finanse”

Witryna poszkodowanych przez Personal Finanse, Council Finance, EI Global (Enterprise Investment), EGFC lub E.G.F.C. SA (Europejską Grupę Finansową Council), Aurum Finance, kancelarię prawną Proculus i nie tylko.

Jak „spożytkowano” finanse publiczne? – cz. 3

Dziś zajmiemy się weryfikacją podmiotów gospodarczych kolejnej osoby fizycznej: Ewelina Korczak-Koszów – byłemu (lub obecnemu) partnerowi bankowemu współpracującemu z grupą spółek Council / EI Global.

EWAL Ewelina Korczak-Koszów

Idziemy sukcesywnie małymi kroczkami do przodu. I co widzimy? Otwieramy KRS i między innymi dowiadujemy się, że Ewelina Joanna Korczak-Koszów ma drugie imię, co poświadcza przy otwieraniu kolejnych firm. Zaczynamy!

Go2net POLAND spółka z ograniczona odpowiedzialnością

Gate 1 Poland Sp. z o.o.

Inkubator Przedsiębiorczości TEK Sp. z o.o.

Temat bardzo drażliwy – pomińmy go milczeniem. Brak danych o projektach.

Małopolski Inkubator Przedsiębiorczości i Transferu Innowacyjnej Technologii Sp. z o.o.

Gate2Poland Sp. z o.o.

KK Construction HOLDING & GTC INVEST REAL ESTATE Sp. z o.o.

FRAGGIA Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

To jednak nie wszystko – pozostaje nie do końca rozumiana i zgłębiona przez nas kwestia: granty międzynarodowe. EWAL Ewelina Korczak-Koszów uczestniczy w następujących grantach:

Rodzaj Kod / gdzie przyznany Data publikacji
Norweski kapitałowy E1/L/Łódzkie 08.09.2017
Belgijski Akademicki E1/T/Pomorskie 21.05.2017
Duński E2/L/Lubelskie 08.02.2017
Niemiecki E2/O/Pomorskie 08.02.2017
Kanadyjski E3/M/Łódzkie 24.01.2017
Norweski innowacyjność EO/K/Łódzkie 24.01.2017

Wprawdzie dokładne kwoty są na chwilę obecną nieznane, lecz z tego co można się zorientować – ich przedział najprawdopodobniej zaczyna się od 5 000,00 zł. Jeżeli masz dokładne informację o tych grantach, sposobie i miejscu ubiegania się o nie, zasadach ich przyznawania, zasadach rozliczenia – Skontaktuj się z nami i daj nam znać; w miarę napływu informacji, artykuł ten będzie aktualizowany na bieżąco.

Pozyskiwane były również pewne kwoty za pośrednictwem Urzędów (np. urząd miasta, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości itd.), lecz to zupełnie inny temat. Możliwe jednak, że także i tę sprawę poruszymy na łamach niniejszego cyklu artykułów.