Wrobieni w „Finanse”

Witryna poszkodowanych przez Personal Finanse, Council Finance, EI Global (Enterprise Investment), EGFC lub E.G.F.C. SA (Europejską Grupę Finansową Council), Aurum Finance, kancelarię prawną Proculus i nie tylko.

O autorze

Jestem niezależną od nikogo domniemaną stroną umowy o świadczenie usługi pośrednictwa finansowego zawartej na przełomie 2016/2017 r. z jedną z przedstawionych na stronach tej witryny spółek. Perfidia, z jaką działają owe spółki a także ich pracownicy, oraz wielkość szkody wyrządzanej zarówno mi, jak i innym ludziom skłoniła mnie do inicjatywy pomocy (bądź choć próby pomocy) nie tylko sobie, ale także możliwie jak największej liczbie z Was pokrzywdzonych / wrobionych / zmanipulowanych. Stąd powstała owa witryna, którą rozwijam po godzinach w wolnym czasie.

Wszystkie informacje przedstawiane na tej witrynie pochodzą z osobistych, wielogodzinnych poszukiwań w internecie. Przestudiowano w sumie tysiące materiałów: artykułów, reportaży, newsów, wpisów na forach i portalach społecznościowych oraz raportów gospodarczych; śledzę je także w miarę na bieżąco. Wiele z artykułów to kopie przedstawianych gdzie indziej informacji, co może stanowić ciężki do przebycia gąszcz informacji w poszukiwaniu tych najcenniejszych, tzw. „perełek” przez osoby pragnące pomóc lub poradzić sobie z tematem samodzielnie, lecz nie posiadające dostatecznej ilości czasu bądź umiejętności. Ponadto, wiele źródeł informuje o sprawie i problemie, natomiast nie podaje żadnych rozwiązań, ani nawet propozycji. Jako jedna ze zmanipulowanych ofertą tych spółek osób mam marzenie to zmienić!

Wszystkie zamieszczone na tej witrynie informacje i dane pochodzą z ogólnodostępnych zasobów internetu, w tym raportów możliwych do pobrania z krajowych rejestrów i witryn rządowych. Podjęto się wyłącznie zebrania, skatalogowania i ich interpretacji, która nie stanowi niepodważalnego materiału dowodowego: witryna ta może być pomocna jedynie w ich szybszej i wygodniejszej analizie. Chociaż ze względów prawnych nie mogę udzielić na to żadnej gwarancji, dołożono jednak wszelkich starań, by każda informacja była jak najbardziej wiarygodna i autentyczna.

Żywię więc ogromną nadzieję, iż zamieszczone tu dane będą stanowić solidną bazę informacji potrzebną dla osób (np. kancelarii bądź radców prawnych), które/którzy zechciałyby nam, lub komukolwiek z nas pomóc.