Wrobieni w „Finanse”

Witryna poszkodowanych przez Personal Finanse, Council Finance, EI Global (Enterprise Investment), EGFC lub E.G.F.C. SA (Europejską Grupę Finansową Council), Aurum Finance, kancelarię prawną Proculus i nie tylko.

Artykuły

Jak „spożytkowano” finanse publiczne? – cz. 1

3 marca 2019 | Administrator, Pyrus

W tej serii artykułów przyjrzymy się finansom publicznym. Temat ten w ujęciu globalnym jest wielokrotnie poruszany przez Prokuraturę. Mijają lata, jednak niestety nie otrzymujemy żadnych tego typu informacji odnośnie interesujących nas podmiotów gospodarczych widniejących na tej witrynie. Mamy jednak nadzieję, że ta seria artykułów niezbicie udowodni, że naprawdę jest o czym pisać oraz pomoże zrozumieć, dlaczego śledztwo toczy się tak długo i, że Prokuratura ma pełne ręce roboty aby wszystkie wątki porządnie rozpracować operacyjnie.

Jak „spożytkowano” finanse publiczne? – cz. 3

17 marca 2019 | Administrator, Pyrus

Dziś zajmiemy się weryfikacją podmiotów gospodarczych kolejnej osoby fizycznej: Ewelina Korczak-Koszów – byłemu (lub obecnemu) partnerowi bankowemu współpracującemu z grupą spółek Council / EI Global.

Jak „spożytkowano” finanse publiczne? – cz. 5

1 kwietnia 2019 | Administrator, Pyrus

Zanim przejdziemy do clou dzisiejszego artykułu, powróćmy na chwilę do pierwszej części tegoż cyklu. Ktoś spyta: ale dlaczego? Co wydarzyło się tak ciekawego / istotnego?

Jak „spożytkowano” finanse publiczne? – cz. 6

15 kwietnia 2019 | Administrator, Pyrus

Witamy w kolejnej odsłonie. Tematem dzisiejszych rozważań będzie… Marzena Anna Ruczkin; była księgową, w związku z czym ciężko byłoby uwierzyć, że nie wiedziała pod czym się podpisuje i z czym miałą do czynienia.