Wrobieni w „Finanse”

Witryna poszkodowanych przez Personal Finanse, Council Finance, EI Global (Enterprise Investment), EGFC lub E.G.F.C. SA (Europejską Grupę Finansową Council), Aurum Finance, kancelarię prawną Proculus i nie tylko.

Mec. Patryk Andrysiak (Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak)

Potrzebujesz profesjonalnej porady prawnej lub profesjonalnego adwokata w swojej sytuacji? A może nie masz czasu zajmować się tą sprawą i/lub chcesz, by była powierzona zaangażowanym ekspertom posiadającym najwieksze kompetencje, wiedzę, doświadczenie i skuteczność w tej materii? To zdecydowanie najlepsza opcja, na którą mogłeś(aś) trafić!

Dlaczego kancelaria adwokacka Patryk Andrysiak?

To jedyny adwokat, który:

Opinie

Mec. Patryk Andrysiak jest osobą pomocną, zaangażowaną w swoją pracę, bardzo rzeczową i kompetentną - zarówno w udzielaniu informacji,, jak i prowadzeniu spraw. Świadczy usługi na najwyższym poziomie z niesamowitym profesjonalizmem i ponadprzeciętną znajomością w dziedzinach konsultowanych z nim tematów. Gorąco polecam.

Patryk Miś

Z mec. Patrykiem Andrysiakiem współpracuję od kilku miesięcy, głównie w czasie realizacji programów telewizyjnych dla - TVP 2 - "Magazyn Ekspresu Reporterów". W trakcie realizacji - konsultuję z mec. Andrysiakiem kwestie prawne związane ze skomplikowaną sytuacją wielu naszych widzów, których pokazujemy w poruszanych tematach. Głównie chodzi o zagadnienia z prawa karnego gospodarczego: nadużycia, oszustwa, wprowadzanie w błąd, "naciąganie " prawa. W czasie konsultacji, współpracy zawsze mogę liczyć ze strony mec. Andrysiaka na rzeczową, solidną, sprawną i rzetelną współpracę, która przyczynia się do powstawania kolejnych udanych i szeroko komentowanych programów w Magazynie Ekspresu Reporterów. W takich sytuacjach mec. Andrysiak niejednokrotnie służył radą wielu naszym pokrzywdzonym, oszukanym widzom - ukazując im możliwości prawne wyjścia -ze skomplikowanych sytuacji w jakich się znaleźli. Oprócz powyższych istotnych cech współpracy, myślę, że mec. Andrysiak ma dobre wyczucie misji społecznej i odpowiedzialności wobec podejmowanych przez siebie zobowiązań w kwestii prawnej współpracy. Potrafi jasno, klarownie ocenić stan prawny, określić szanse pozytywnego finału, ponadto - podpowiedzieć, zaproponować inne tropy, które w konsekwencji mogą okazać się kluczowe w rozwiązaniu skomplikowanej prawnej sytuacji klienta. Bardzo cenię sobie i liczę na dalszą udaną współpracę z mec. Patrykiem Andrysiakiem. Alina Suworow

Alina Suworow

Mimo to,że mieszkam w innym mieście niż w którym funkcjonuje Kancelaria pana Patryka Andrysiaka,postanowiłem skorzystać z Jego usług,była to dobra,trafna decyzja.Odległość nie wpłynęła na jakość kontaktu z prawnikiem,który zajmuje się moja sprawą.Moim problemem zajął się kompleksowo i bardzo dokładnie.Polecam go w 100 % ,pełen profesjonalizm i ludzkie podejście do klienta

Paweł Paluszek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Mec. Patrykiem Andrysiak.Z dużym zaangażowaniem prowadzi moje sprawy sądowe pozostając ze mną w stałym kontakcie. Niejednokrotnie służył mi radą i pomocą za co jestem mu bardzo wdzięczny. Istotnym atutem Pana Andrysiaka jest skuteczność, zwłaszcza przy aktualnie działającym wymiarze sprawiedliwości. Z pełnym zaufaniem powierzam mu swoje sprawy.

Henryk Sikora

To tylko niektóre komentarze,, sprawdź więcej informacji i opinii na portalu prawos.pl.

Nie zwlekaj,

Skontaktuj się!

mec. Patryk Andrysiak
(Kancelaria Adwokacka Patryk Andrysiak)

(przy kontakcie powołaj się proszę na tę stronę – wrobieniwfinanse.pl)